1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Organisatie

Bestuur

Marc Staal
Voorzitter

Fons Fonteijn
Tophockey & vice-voorzitter

Harald Kleijn
Secretaris

Maikel van Verseveld
Penningmeester

Quirine Pleyte
Sponsoring

Claire van Eeghen
PR & Communicatie

Machteld Kok
Jeugdhockey

Jasper van den Berg
Senioren

Clubmanager

Alexia Sifneos
lid

Wedstrijdsecretariaat

Hella Dijkman-van der Most
Jeugd

Tamara Maris WS
Jeugd

Sara Schermerhorn
Wedstrijdtafel jeugd

Marianne Wiegman - Donk
Senioren

0627621448
Wedstrijden buiten competitie
Kiki Siemer
PR & Communicatie

Beheerder/financiën

Peter Fontijn
lid

020-4266152

Commissie PR & Communicatie

Claire van Eeghen
Bestuurslid

Kiki Siemer
PR & Communicatie

Jaap Bollee
Grafische vormgeving

Robert van Berge Henegouwen
Contentmanager ah&bc.tv

Rupert van Klaveren
Clubarchivaris

Medische Commissie

Rutger Klicks
arts

Marguerite van Randwijck
arts

Martijn Wijnant
fysio-manueel therapeut

Sportiviteit&Respect

Lodewijk de Mol van Otterloo
lid

Martine Rosman-Passier
lid

Marianne Wiegman - Donk
lid

Tuchtcommissie

Paul Vos
lid

Hedda van Straten
lid

Susanne de Roy Van Zuidewijn
lid

Erik Grimmelikhuijsen
lid

Pieter Wiegman
lid

Nathalie van Tekelenburg
lid

Marjolijn Lips
lid

Accommodatie Commissie

Rob Groenemeijer
Voorzitter

Hellen Groen
lid

Michiel Atman
lid

Pim van Wylick
lid

Vertrouwenscommissie

Juud Jonckheer
lid

Rogier Gielen
lid

Commissie Tophockey

Aletta van Manen
Commissaris Dames

Organisatie Senioren

Jasper van den Berg
Bestuurslid

Commissie Veteranen
Katharine ten Hoopen
lid

Nienke Kodde
lid

Jan Willem Bredius
lid

Ruben Bergkamp
lid

Elftalcommissie Dames
Jikke Weidema
lid

Inge Corten
lid

Elftalcommissie Heren
Frans Corten
lid

Guido van Bogerijen
lid

Materialen
Ruben Bergkamp
lid

Ilona Jongepier
lid

Robert van Berge Henegouwen
lid

Trimhockey
Jung Calje
lid

Wedstrijdsecretariaat senioren
Marianne Wiegman - Donk
Senioren

Organisatie Jeugd

Machteld Kok
Bestuurslid

Antine Bast
Secretaris

Daan Sabel
Manager Jeugdopleiding/Top- en opleidingsteams M/J

Thomas Immink
Top en opleiding Jongensteams/ Technische coördinator EF/ Trainer

Jonas van der Zande
Coördinator A+B breedteteams

Derk de Bruijn
Coördinator C+D breedteteams meisjes/ Technische Coördinator EF Meisjes

Paul van Praagh
Coördinator C+D breedteteams jongens/Stadion/Speelbal/LG

Bob Booij
Technische Coördinator EF Jongens/ Trainer

Arbitragecommissie jeugd
Henk Demmers
Commissaris

Hans Peter Steens
Opleiding examen

Ruud Vermeulen
lid

René Clumpkens
lid

Categorieleiding
Iris Jansen
Meisjes A

Hetty Stibbe
Meisjes B

Juleke Willigers
Meisjes B

Sabine Merkus
Meisjes C 2e jaars

Iris Jansen
Meisjes C 1e jaars

Marre Bavinck
Meisjes D 1e jrs

Carine Crielaers
Meisjes D 2e jrs

Arieke Tomlow
Meisjes E 2e jaars

Janneke Jiskoot
Meisjes E 1e jaars

Sophie Koole-van Der Stok
Meisjes F 2e jaars

Liliane Dulfer
Meisjes LG

Fenneke Dommering
Jongens A

Mirjan de Pont
Jongens B

Marilene van Oranje
Jongens B

Nathalie van Tekelenburg
Jongens C

Willemijn Neleman
Jongens C

Frederique Bom
Jongens D 2e jrs

Nazli Schillemans-Baltaci
Jongens D 1e jrs

Jacqueline Aarts
Jongens E 2e jaars

Willemijn Milders
Jongens E 1e jaars

Florentijn Heering
Jongens F 2e jaars

Beline Jurgens-de Greve
Jongens F 1e jaars

Liliane Dulfer
Jongens LG

Elftalcommissie Jeugd
Mariëtte M. Stradmeijer
Jeugd DEF

Materialen
Ilona Jongepier
lid

Robert van Berge Henegouwen
lid

Ruben Bergkamp
lid

Technische Commissie
Tycho van Meer
Voorzitter

Vibeke Ramaer
keepers

Taco van den Honert
lid

Maartje Scheepstra
lid

Stephane Mordac
lid

Kristiaan Timman
lid

Rein Steeman
lid

Zaalhockey Jeugd
Valerie Smit
coördinator

Juleke Willigers
coördinator

Begeleiding Topelftallen

Dames 1
Rick Mathijssen
coach

Robert Tigges
assistent coach

Marc Jansen
fysiotherapeut

Judith Zeevenhooven
arts

Norbert Groenewegen
loopscholing/training

Hermine Voûte
manager

Heren 1
Graham Reid
coach

Joost Bitterling
assistent coach

Monique Koolhaas
manager

Michiel van Tilburg
fysiotherapeut

Malik van Kampen
fysiotherapeut

Rutger Klicks
arts

Jeugdbestuur

Saskia Bredius
Voorzitter

Bob Booij
mentor

Catrien Stolle
lid

Raf Bergkamp
lid

Tobias Miedema
lid

Levi Cohen
lid

Sophie van Dijk
lid

Bente van Os
lid

Gina Luykx
lid

Derk Schendstok
lid

Sponsorcommissie

Alexia Sifneos
Contactpersoon