1-.jpg 2-.jpg 3-.jpg 4-.jpg 5-.jpg 6-.jpg 7-.jpg 8-.jpg

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Billy Bakker
Trainer/coach Graham Reid
Trainer Jan Jorn van 't Land
Manager Derk Doyer
Manager Richard Stolle
Asst. coach/trainer Joost Bitterling
Fysiotherapeut Harm Bruin
Fysiotherapeut Malik van Kampen
Arts Rutger Klicks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 10 26 8 2 0
2 Kampong H1 10 20 6 2 2
3 HGC H1 10 20 6 2 2
4 Oranje-Rood H1 9 20 6 2 1
5 Amsterdam H1 9 19 6 1 2
6 Rotterdam H1 10 16 5 1 4
7 Den Bosch H1 10 15 4 3 3
8 Klein Zwitserland H1 10 9 2 3 5
9 Pinoké H1 10 7 1 4 5
10 Almere H1 10 5 1 2 7
11 Tilburg H1 10 4 0 4 6
12 SCHC H1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 okt HC Oranje Rood Oranje-Rood H1 20:30 uit
21 okt Pinoké H1 14:45 uit
4 nov Klein Zwitserland H1 14:45 uit
11 nov HC Bloemendaal H1 n.n.b thuis
25 nov HGC H1 14:45 uit
10 mrt Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b thuis
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b uit
17 mrt HGC H1 n.n.b thuis
24 mrt Almeerse HC H1 n.n.b uit
29 mrt Klein Zwitserland H1 n.n.b thuis
31 mrt SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
7 apr Hockeyclub SCHC H1 n.n.b thuis
28 apr HC Bloemendaal H1 n.n.b uit
3 mei HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
5 mei HC Tilburg H1 n.n.b uit
12 mei Pinoké H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1
Kampong H1 Pinoké H1 4-1
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3
SCHC H1 Kampong H1 2-7
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Pinoké H1 2-2
Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Almere H1 Tilburg H1 1-1
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1
Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H1 Almere H1 4-1
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1
Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3
Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0
Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1
Rotterdam H1 HGC H1 2-6
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Kampong H1 Tilburg H1 6-0
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2
Almere H1 Rotterdam H1 2-2
HGC H1 Den Bosch H1 4-4
Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0
VRIJDAG 21 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H1 Kampong H1 0-2
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-0
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 0-0
Den Bosch H1 Almere H1 0-1
Pinoké H1 HGC H1 2-4
Tilburg H1 SCHC H1 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Amsterdam H1 2-4
Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-1
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 3-2
Almere H1 HGC H1 0-4
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-3
Kampong H1 Rotterdam H1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 1-4
Rotterdam H1 SCHC H1 4-2
Den Bosch H1 Kampong H1 1-1
HGC H1 Klein Zwitserland H1 5-2
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 2-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Klein Zwitserland H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 Pinoké H1 2-2
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-1
Den Bosch H1 SCHC H1 5-0
Kampong H1 HGC H1 3-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HGC H1 SCHC H1 6-1
Amsterdam H1 Tilburg H1 7-1
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-4
Almere H1 Kampong H1 1-4
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 2-2