1.header.png 2.header.png 3.header.png 4.header.png 5.header.png 6.header.png 7-.jpg 7.header.png 8-.jpg
Senioren
D05
19:30 - 21:00
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
21:00 - 22:30
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D30A
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DvA
D30B
21:00 - 22:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D30D
21:00 - 22:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ01
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ02
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ03
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ05
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ08
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ10
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ11
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ12
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/2 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
Junioren A
MA6
18:00 - 19:15
3 - AB
Trainer(s)
Paul van Praagh
Opmerkingen
Junioren C
MC3
16:30 - 18:00
5 - CD
Trainer(s)
Eva van der Schoot
Opmerkingen
MC6
16:45 - 18:00
3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MC7
16:45 - 18:00
3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MD3
16:30 - 18:00
4 - CD
Trainer(s)
Alessia Norbiato
Floor Aardema
Opmerkingen
MD4
16:45 - 18:00
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Pauline Caris
MD7
15:00 - 16:30
1 - CD
Trainer(s)
Timme van Hout
Opmerkingen
MD8
15:00 - 16:30
1 - AB
Trainer(s)
Eva van der Schoot
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
15:45 - 16:45
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E2
15:45 - 16:45
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
15:45 - 16:45
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E4
15:45 - 16:45
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E5
15:45 - 16:45
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E6
15:45 - 16:45
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E5
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E6
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E7
14:30 - 15:30
3 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
MF2
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
MF3
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
MF4
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
MF5
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
MF6
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
Overig
LG1
19:00 - 20:00
2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H05
19:30 - 21:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H06
21:00 - 22:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H10
21:00 - 22:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H13
21:00 - 22:30
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H16
21:00 - 22:30
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H19
21:00 - 22:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H35D
21:00 - 22:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H35E
21:00 - 22:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H35F
21:00 - 22:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H45C
21:00 - 22:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ4
19:30 - 21:00
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA2
18:00 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
James Drummond
Niels Klok
Opmerkingen
Junioren B
JB2
18:00 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Dirk Thierry
Opmerkingen
JB3
18:00 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Wieger Zinsmeister
Opmerkingen
Junioren C
JC3
16:30 - 18:00
4 - AB
Trainer(s)
Timme van Hout
Hidde Bos
Opmerkingen
JC4
16:45 - 18:00
2 - CD
Trainer(s)
Dirk Thierry
Opmerkingen
JC5
16:30 - 18:00
5 - AB
Trainer(s)
Paul van Praagh
Opmerkingen
JC6
18:00 - 19:15
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD3
15:00 - 16:15
4 - AB
Trainer(s)
Daim Des
Opmerkingen
JD6
15:00 - 16:15
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
15:45 - 16:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E2
15:45 - 16:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E3
15:45 - 16:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E4
15:45 - 16:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E2
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E3
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E4
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E5
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Jorick Pruyser
Opmerkingen
JF2
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Jorick Pruyser
Opmerkingen
JF3
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Jorick Pruyser
Opmerkingen
JF4
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Jorick Pruyser
Opmerkingen
JF5
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Jorick Pruyser
Opmerkingen
JF6
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
TopKeepers
14:30 - 15:30
2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
E
Breedte Keepers
15:00 - 16:30
3 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Speelbal
15:00 - 16:00
5 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
TopKeepers
15:45 - 16:45
2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
8E
Speelbal
16:00 - 17:00
5 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
TopKeepers
16:30 - 18:00
2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Breedte Keepers
16:30 - 18:00
3 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Hockey Academie
16:30 - 18:00
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Tim Broenink
Bovenbouw JA1/JB1
18:00 - 19:30
4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bovenbouw MA1/MB1
18:00 - 19:30
5 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bovenbouw MA1/MB1
18:00 - 19:30
5 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bovenbouw JA1/JB1
18:00 - 19:30
4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
TopKeepers
18:00 - 19:30
2 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
senioren
19:30 - 22:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Roulatieveld van V4&V5