- ...Wedstrijdschema
-
...Team
- ...Trainingsschema
- ...Andere clubs
- ...Organisatie
- ...Route
-
...Zoeken
-
- ...Hockeylinks
AH&BC heeft momenteel ongeveer 2300 leden, waarvan 1100 senioren en 1200 jeugdleden (met daardoor toegang tot nog eens 2400 ouders die vrij vaak actief bij de club betrokken zijn). Wij zijn daarmee een van de grootste clubs van het land; een succesvolle combinatie van top en breedtesport.
Een belangrijke reden dat Amsterdam
zich onderscheid als de meest toonaangevende hockeyclub van Nederland is onder
meer omdat wij de oudste hockeyclub van Nederland (en Continentaal Europa) zijn
en tevens de club die het meeste kampioen van Nederland is geworden met dames 1
en heren 1. De eerste teams hebben altijd op het hoogste niveau gespeeld en wij
zijn thans de enige club die structureel met beide teams in de play offs
meedoen. Daarbij hebben wij een uitgebreid zakelijk en sociaal netwerk en een
unieke ligging in het Amsterdamse Bos met 3 clubs en het nationale
hockeystadion.
De exposure die een sponsor krijgt varieert uiteraard per categorie en omvat onder meer reclame uitingen in het Stadion (al dan niet met TV exposure) en uitingen op allecommunicatiemiddelen die Amsterdam hanteert (oa website, thema presentaties, wedstrijdbrochures en narrowcasting in clubhuis).
Amsterdam organiseert regelmatig businessclub-avonden, een sponsor hockey toernooi (1x per jaar), regelmatige bijeenkomsten rondom wedstrijden van heren en dames 1 en tevens bieden wij gelegenheid om eigen bijeenkomsten in ons clubhuis te organiseren. Genoemde evenementen organiseren wij juist om de contacten tussen de verschillende partners te bevorderen.
Wij kijken graag met u welke samenwerking met AH&BC het beste bij u past.
Voor vragen kunt u contact opnemen met Maartje Fleuren, clubmanager van AH&BC
m.fleuren@ahbc.nl
06-261261532














