Quicklinks
  • ...Wedstrijdschema
  • ...Team
  • ...Trainingsschema
  • ...Andere clubs
  • ...Organisatie
  • ...Route
  • ...Zoeken   
  • ...Hockeylinks
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1. Jongens A5
2. Jongens C1
3. Meisjes D4
4. Jongens B5
5. Jongens C6
Advertenties












Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch D1 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Amsterdam D1 2 4 1 1 0 5 1 0
3 Laren D1 2 4 1 1 0 4 2 0
4 MOP D1 2 4 1 1 0 4 3 0
5 SCHC D1 2 4 1 1 0 3 2 0
6 Oranje Zwart D1 2 3 1 0 1 7 5 0
7 Pinoké D1 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Hurley D1 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Kampong D1 2 2 0 2 0 2 2 0
10 hdm D1 2 0 0 0 2 1 5 0
11 Wageningen D1 2 0 0 0 2 1 7 0
12 Bloemendaal D1 2 0 0 0 2 1 8 0
  Hoofdklasse 
  Dames 10 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D4 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Strawberries D2 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Pinoké D8 1 3 1 0 0 2 1 0
4 HIC D9 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Xenios D3 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Amsterdam D10 1 0 0 0 1 1 5 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 11 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D8 1 3 1 0 0 6 3 0
2 Kikkers D2 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Haarlem D3 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Overbos D3 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Amsterdam D11 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Hurley D14 1 0 0 0 1 3 6 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D2 1 3 1 0 0 6 1 0
2 HBS D4 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Hurley D13 1 3 1 0 0 4 2 0
4 HIC D13 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Hurley D10 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Amsterdam D12 1 0 0 0 1 1 6 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 13 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen D4 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Amsterdam D13 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Myra D5 1 3 1 0 0 4 3 0
4 HIC D12 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Pinoké D11 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Hurley D16 1 0 0 0 1 0 7 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 14 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien D2 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Myra D11 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Amsterdam D14 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC D15 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké D17 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Hurley D17 1 0 0 0 1 0 6 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 15 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D8 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Amsterdam D15 1 3 1 0 0 3 1 0
3 VVV D13 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Rood-Wit D4 1 0 0 0 1 0 1 0
5 Amstelveen D5 1 0 0 0 1 1 3 0
6 AMVJ D8 1 0 0 0 1 0 6 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 16 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D10 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Westerpark D4 1 3 1 0 0 2 1 0
3 AthenA D6 1 1 0 1 0 0 0 0
4 Pinoké D14 1 1 0 1 0 0 0 0
5 Amsterdam D16 1 0 0 0 1 1 2 0
6 VVV D11 1 0 0 0 1 1 6 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 17 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D10 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Amsterdam D17 1 3 1 0 0 4 0 0
3 HBS D5 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Bloemendaal D3 1 0 0 0 1 2 4 0
5 AMVJ D9 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Pinoké D13 1 0 0 0 1 1 7 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 18 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ D6 1 3 1 0 0 4 1 0
2 VVV D9 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Amsterdam D18 1 3 1 0 0 2 1 0
4 AthenA D7 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Hurley D19 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Myra D9 1 0 0 0 1 1 4 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 19 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D3 1 3 1 0 0 9 0 0
2 AMVJ D10 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Pinoké D16 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Amsterdam D19 1 3 1 0 0 2 1 0
5 VVV D12 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Rood-Wit D5 1 0 0 0 1 0 3 0
7 HIC D14 1 0 0 0 1 1 7 0
8 Haarlem D4 1 0 0 0 1 0 9 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D3 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Laren D2 1 3 1 0 0 4 2 0
3 VVV D2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 HIC D2 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Hurley D2 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Pinoké D2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 HIC D3 1 0 0 0 1 2 3 0
8 Hurley D3 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Pinoké D3 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Rood-Wit D2 1 0 0 0 1 2 4 0
11 Amsterdam D2 1 0 0 0 1 1 3 0
12 Kampong D2 1 0 0 0 1 1 6 0
  Reserve hoofdklasse 
  Dames 20 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D18 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Westerpark D10 1 3 1 0 0 5 4 0
3 HIC D19 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Myra D12 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Strawberries D3 1 0 0 0 1 4 5 0
6 Amsterdam D20 1 0 0 0 1 1 3 0
  Res. 5e klasse 
  Dames 21 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D5 1 3 1 0 0 8 1 0
2 HIC D17 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Amsterdam D21 1 3 1 0 0 2 1 0
4 VVV D19 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Laren D3 1 0 0 0 1 0 5 0
6 Haarlem D5 1 0 0 0 1 1 8 0
  Res. 5e klasse 
  Dames 22 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam D22 1 3 1 0 0 2 0 0
2 Westerpark D7 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Abcoude D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HIC D16 1 0 0 0 1 1 2 0
6 AMVJ D12 1 0 0 0 1 0 2 0
  Res. 5e klasse 
  Dames 23 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar D3 1 3 1 0 0 12 0 0
2 Myra D16 1 3 1 0 0 3 1 0
3 AMVJ D17 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Westerpark D13 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Amsterdam D23 1 0 0 0 1 1 3 0
6 VVV D22 1 0 0 0 1 0 12 0
  Res. 6e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D3 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Amsterdam D3 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Terriërs D2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Hurley D5 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Klein Zwitserland D2 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Spandersbosch D2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Myra D2 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Pinoké D5 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Rotterdam D2 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Amsterdam D5 1 0 0 0 1 1 3 0
11 Craeyenhout D2 1 0 0 0 1 1 3 0
12 Victoria D2 1 0 0 0 1 1 6 0
  Reserve overgangsklasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D2 1 3 1 0 0 9 3 0
2 Cartouche D2 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Amsterdam D4 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Hurley D4 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Hurley D6 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Leonidas D2 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Ring Pass Delft D2 1 1 0 1 0 1 1 0
8 hdm D2 1 1 0 1 0 1 1 0
9 SCHC D2 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Pinoké D4 1 0 0 0 1 2 4 0
11 Groen-Geel D2 1 0 0 0 1 1 3 0
12 Bloemendaal D2 1 0 0 0 1 3 9 0
  Reserve overgangsklasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D3 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Amsterdam D3 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Terriërs D2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Hurley D5 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Klein Zwitserland D2 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Spandersbosch D2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Myra D2 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Pinoké D5 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Rotterdam D2 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Amsterdam D5 1 0 0 0 1 1 3 0
11 Craeyenhout D2 1 0 0 0 1 1 3 0
12 Victoria D2 1 0 0 0 1 1 6 0
  Reserve overgangsklasse 
  Dames 6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D5 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Kampong D9 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Leiden - Leidse Studs D2 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Rotterdam D3 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Amsterdam D6 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Reigers D2 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Schaerweijde D2 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Alliance D2 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Almere D2 1 0 0 0 1 2 4 0
10 hdm D3 1 0 0 0 1 1 3 0
11 Leusden D2 1 0 0 0 1 0 4 0
12 HUDITO D3 1 0 0 0 1 1 7 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto D2 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Groen-Geel D3 1 3 1 0 0 5 2 0
3 AMVJ D2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Voordaan D3 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Kampong D8 1 3 1 0 0 1 0 0
6 HUDITO D4 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Spirit D2 1 1 0 1 0 0 0 0
8 Amsterdam D7 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Gooische D2 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Kampong D7 1 0 0 0 1 0 1 0
11 Pinoké D7 1 0 0 0 1 2 5 0
12 Leonidas D4 1 0 0 0 1 0 4 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley D9 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Amsterdam D8 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Haarlem D2 1 3 1 0 0 2 0 0
4 AMVJ D3 1 0 0 0 1 0 2 0
5 AthenA D3 1 0 0 0 1 0 2 0
6 HIC D6 1 0 0 0 1 0 4 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 9 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek D2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Amstelveen D2 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Amsterdam D9 1 1 0 1 0 2 2 0
4 VVV D5 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Pinoké D9 1 0 0 0 1 1 5 0
6 HIC D10 1 0 0 0 1 0 5 0
  Res. 2e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DJ1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Hurley DJ2 1 1 0 1 0 2 2 0
3 VVV DJ5 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Spandersbosch DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HIC DJ7 1 0 0 0 1 1 4 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV DJ7 1 3 1 0 0 5 1 0
2 AthenA DJ3 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Amsterdam DJ2 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Hilversum DJ1 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Loenen DJ1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 AMVJ DJ2 1 0 0 0 1 1 5 0
  Jong 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje Zwart H1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Bloemendaal H1 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Kampong H1 2 6 2 0 0 5 1 0
4 HGC H1 2 4 1 1 0 4 2 0
5 Rotterdam H1 2 3 1 0 1 6 4 0
6 Schaerweijde H1 2 3 1 0 1 5 6 0
7 Tilburg H1 2 2 0 2 0 2 2 0
8 Amsterdam H1 2 1 0 1 1 1 2 0
9 Hurley H1 2 1 0 1 1 4 9 0
10 Push H1 2 1 0 1 1 4 11 0
11 Den Bosch H1 2 0 0 0 2 2 5 0
12 Pinoké H1 2 0 0 0 2 4 9 0
  Hoofdklasse 
  Heren 10 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC H3 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Phoenix H2 1 3 1 0 0 5 2 0
3 USHC H2 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Kampong H5 1 3 1 0 0 4 1 0
5 AthenA H2 1 3 1 0 0 3 1 0
6 Leonidas H5 1 3 1 0 0 2 1 0
7 hdm H4 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Rijswijk H2 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Amsterdam H10 1 0 0 0 1 2 5 0
10 Nieuwegein H2 1 0 0 0 1 2 5 0
11 Pinoké H8 1 0 0 0 1 1 4 0
12 Leiden-Leidse Studs H3 1 0 0 0 1 1 6 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren 11 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg H2 1 3 1 0 0 6 2 0
2 Pinoké H6 1 3 1 0 0 4 0 0
3 HDS H2 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Zoetermeer H2 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Bloemendaal H3 1 3 1 0 0 6 5 0
6 Spirit H2 1 3 1 0 0 4 3 0
7 Hurley H6 1 0 0 0 1 5 6 0
8 HUDITO H3 1 0 0 0 1 3 4 0
9 Leonidas H4 1 0 0 0 1 2 4 0
10 Amsterdam H11 1 0 0 0 1 1 3 0
11 Klein Zwitserland H3 1 0 0 0 1 2 6 0
12 Shinty H2 1 0 0 0 1 0 4 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren 12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H4 1 3 1 0 0 7 2 0
2 Schaerweijde H2 1 3 1 0 0 7 2 0
3 Amsterdam H9 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Hurley H5 1 3 1 0 0 3 0 0
5 Amsterdam H12 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Groen-Geel H3 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Hilversum H2 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Leonidas H2 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Asvion H2 1 0 0 0 1 0 3 0
10 Leiden H2 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Myra H3 1 0 0 0 1 2 7 0
12 Voordaan H3 1 0 0 0 1 2 7 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren 13 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H3 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Myra H7 1 3 1 0 0 1 0 0
3 Amsterdam H13 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Hurley H10 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Overbos H3 1 0 0 0 1 0 1 0
6 Pinoké H13 1 0 0 0 1 2 5 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 14 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H14 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Myra H6 1 3 1 0 0 4 2 0
3 HIC H4 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Hurley H11 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Pinoké H12 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Hurley H7 1 0 0 0 1 1 6 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 15 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen H2 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Westerpark H2 1 3 1 0 0 6 3 0
3 Pinoké H10 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Hurley H12 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Myra H5 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Alkmaar H3 1 0 0 0 1 2 4 0
7 Amsterdam H15 1 0 0 0 1 3 6 0
8 VVV H5 1 0 0 0 1 1 7 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 16 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H4 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Purmerend H2 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Amsterdam H16 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Hurley H8 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Pinoké H9 1 0 0 0 1 1 2 0
6 HIC H5 1 0 0 0 1 1 6 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 17 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H17 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Rood-Wit H3 1 3 1 0 0 6 2 0
3 HIC H7 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Xenios H3 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Pinoké H15 1 0 0 0 1 2 6 0
6 Amstelveen H4 1 0 0 0 1 0 5 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 18 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H15 1 3 1 0 0 3 0 0
2 AMVJ H3 1 3 1 0 0 5 3 0
3 Amsterdam H18 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Bennebroek H2 1 0 0 0 1 3 5 0
5 Reigers H2 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Bloemendaal H5 1 0 0 0 1 0 3 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 19 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H3 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Hurley H19 1 3 1 0 0 4 3 0
3 WFHC Hoorn H2 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Amsterdam H19 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Pinoké H17 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Rood-Wit H4 1 0 0 0 1 0 6 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Pinoké H2 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Kampong H2 1 3 1 0 0 5 3 0
4 Klein Zwitserland H2 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Victoria H2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Amsterdam H2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Huizen H2 1 0 0 0 1 2 3 0
8 hdm H2 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Amsterdam H3 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Bloemendaal H2 1 0 0 0 1 3 5 0
11 Pinoké H3 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Hurley H3 1 0 0 0 1 0 5 0
  Reserve hoofdklasse 
  Heren 20 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H2 1 3 1 0 0 6 1 0
2 HIC H8 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Pinoké H14 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Amsterdam H20 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Strawberries H2 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Hurley H14 1 0 0 0 1 1 6 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 21 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H21 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Hisalis H2 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Westerpark H4 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Castricum H3 1 0 0 0 1 0 2 0
5 HIC H13 1 0 0 0 1 0 3 0
6 Rood-Wit H5 1 0 0 0 1 2 8 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 22 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H8 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Hurley H21 1 3 1 0 0 2 0 0
3 AMVJ H7 1 3 1 0 0 5 4 0
4 HIC H14 1 0 0 0 1 4 5 0
5 Alkmaar H5 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Amsterdam H22 1 0 0 0 1 0 2 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 23 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H6 1 3 1 0 0 9 2 0
2 Amsterdam H23 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Pinoké H20 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Huizen H3 1 0 0 0 1 0 3 0
5 AthenA H8 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Hurley H26 1 0 0 0 1 2 9 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 24 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive H3 1 3 1 0 0 9 2 0
2 Haarlem H3 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Myra H9 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Amsterdam H24 1 0 0 0 1 1 4 0
5 VVV H11 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Hurley H20 1 0 0 0 1 2 9 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 25 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos H5 1 3 1 0 0 9 0 0
2 HIC H12 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Hurley H24 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Kikkers H2 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Amsterdam H25 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Pinoké H18 1 0 0 0 1 0 9 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 26 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC H15 1 3 1 0 0 10 3 0
2 Pinoké H21 1 3 1 0 0 8 4 0
3 Amsterdam H26 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Strawberries H4 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Huizen H4 1 0 0 0 1 4 8 0
6 AthenA H9 1 0 0 0 1 3 10 0
  Res. 5e klasse 
  Heren 27 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H27 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Terriërs H4 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Hurley H28 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Westerpark H9 1 1 0 1 0 1 1 0
5 HIC H17 1 0 0 0 1 2 5 0
6 Bloemendaal H6 1 0 0 0 1 1 6 0
  Res. 5e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Pinoké H2 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Kampong H2 1 3 1 0 0 5 3 0
4 Klein Zwitserland H2 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Victoria H2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Amsterdam H2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Huizen H2 1 0 0 0 1 2 3 0
8 hdm H2 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Amsterdam H3 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Bloemendaal H2 1 0 0 0 1 3 5 0
11 Pinoké H3 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Hurley H3 1 0 0 0 1 0 5 0
  Reserve hoofdklasse 
  Heren 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H4 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Overbos H2 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Almere H2 1 3 1 0 0 4 0 0
4 Amsterdam H7 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Alkmaar H2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Qui Vive H2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 SCHC H2 1 0 0 0 1 2 3 0
8 Ring Pass Delft H2 1 0 0 0 1 1 2 0
9 HUDITO H2 1 0 0 0 1 1 5 0
10 HBS H2 1 0 0 0 1 0 4 0
11 VVV H2 1 0 0 0 1 0 4 0
12 Pinoké H5 1 0 0 0 1 2 8 0
  Reserve overgangsklasse 
  Heren 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H2 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Amsterdam H5 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Cartouche H2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Hurley H4 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Voordaan H2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 HGC H2 1 1 0 1 0 5 5 0
7 hdm H3 1 1 0 1 0 5 5 0
8 Amsterdam H6 1 0 0 0 1 2 3 0
9 HIC H2 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Myra H2 1 0 0 0 1 2 3 0
11 Rotterdam H2 1 0 0 0 1 2 3 0
12 Pinoké H4 1 0 0 0 1 1 3 0
  Reserve overgangsklasse 
  Heren 6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H2 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Amsterdam H5 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Cartouche H2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Hurley H4 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Voordaan H2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 HGC H2 1 1 0 1 0 5 5 0
7 hdm H3 1 1 0 1 0 5 5 0
8 Amsterdam H6 1 0 0 0 1 2 3 0
9 HIC H2 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Myra H2 1 0 0 0 1 2 3 0
11 Rotterdam H2 1 0 0 0 1 2 3 0
12 Pinoké H4 1 0 0 0 1 1 3 0
  Reserve overgangsklasse 
  Heren 7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H4 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Overbos H2 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Almere H2 1 3 1 0 0 4 0 0
4 Amsterdam H7 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Alkmaar H2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Qui Vive H2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 SCHC H2 1 0 0 0 1 2 3 0
8 Ring Pass Delft H2 1 0 0 0 1 1 2 0
9 HUDITO H2 1 0 0 0 1 1 5 0
10 HBS H2 1 0 0 0 1 0 4 0
11 VVV H2 1 0 0 0 1 0 4 0
12 Pinoké H5 1 0 0 0 1 2 8 0
  Reserve overgangsklasse 
  Heren 8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H3 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Leonidas H3 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Amsterdam H8 1 3 1 0 0 5 1 0
4 VVV H3 1 3 1 0 0 1 0 0
5 Amersfoort H2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Houten H2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam H3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen-Geel H2 1 0 0 0 1 0 1 0
9 Pinoké H7 1 0 0 0 1 1 5 0
10 Roomburg H3 1 0 0 0 1 1 6 0
11 Ring Pass Delft H3 1 0 0 0 1 0 5 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren 9 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H4 1 3 1 0 0 7 2 0
2 Schaerweijde H2 1 3 1 0 0 7 2 0
3 Amsterdam H9 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Hurley H5 1 3 1 0 0 3 0 0
5 Amsterdam H12 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Groen-Geel H3 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Hilversum H2 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Leonidas H2 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Asvion H2 1 0 0 0 1 0 3 0
10 Leiden H2 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Myra H3 1 0 0 0 1 2 7 0
12 Voordaan H3 1 0 0 0 1 2 7 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA HJ1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Hurley HJ1 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Naarden HJ1 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Almere HJ1 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Pinoké HJ1 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Amsterdam HJ1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Jong 2e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké HJ2 1 3 1 0 0 8 5 0
2 Amsterdam HJ2 1 3 1 0 0 6 3 0
3 Rood-Wit HJ2 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Castricum HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs HJ1 1 0 0 0 1 3 4 0
6 HBS HJ1 1 0 0 0 1 5 8 0
7 Rood-Wit HJ3 1 0 0 0 1 3 6 0
  Jong 4e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JA1 3 7 2 1 0 12 7 0
2 Amsterdam JA1 3 6 2 0 1 12 8 0
3 HBS JA1 3 4 1 1 1 8 9 0
4 Reigers JA1 3 0 0 0 3 6 14 0
  Topklasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JA3 2 6 2 0 0 7 5 0
2 Qui Vive JA1 2 3 1 0 1 6 4 0
3 HBS JA2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Bloemendaal JA2 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Amsterdam JA2 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Terriërs JA1 2 0 0 0 2 2 7 0
  Sub-topklasse 
  Jongens A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JA3 2 6 2 0 0 8 1 0
2 WFHC Hoorn JA2 2 6 2 0 0 9 4 0
3 AthenA JA3 2 3 1 0 1 11 4 0
4 Kraaien JA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 FIT JA2 2 3 1 0 1 4 12 0
6 Rood-Wit JA3 2 1 0 1 1 4 7 0
7 Kikkers JA2 2 1 0 1 1 2 7 0
8 Overbos JA2 2 0 0 0 2 6 8 0
  2e klasse 
  Jongens A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs JA2 2 6 2 0 0 13 4 0
2 Saxenburg JA1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Overbos JA3 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Amsterdam JA4 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Bloemendaal JA4 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Purmerend JA2 2 0 0 0 2 4 8 0
7 Abcoude JA2 1 0 0 0 1 3 8 0
  2e klasse 
  Jongens A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JA5 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Xenios JA3 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Alliance JA2 2 3 1 0 1 6 11 0
4 HBS JA4 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Hurley JA4 1 0 0 0 1 0 13 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JB1 3 9 3 0 0 18 0 0
2 Amsterdam JB1 3 6 2 0 1 11 10 0
3 Qui Vive JB1 3 3 1 0 2 12 16 0
4 Hurley JB1 3 0 0 0 3 2 17 0
  Topklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JB1 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Reigers JB2 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Pinoké JB2 2 6 2 0 0 6 2 0
4 Amsterdam JB2 2 0 0 0 2 1 3 0
5 Purmerend JB1 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Overbos JB1 2 0 0 0 2 1 16 0
  Sub-topklasse 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht JB1 2 6 2 0 0 22 0 0
2 HIC JB1 2 6 2 0 0 13 2 0
3 Alliance JB3 2 3 1 0 1 2 2 0
4 Amsterdam JB3 2 3 1 0 1 3 6 0
5 AthenA JB3 2 0 0 0 2 0 11 0
6 Hurley JB3 2 0 0 0 2 1 20 0
  1e klasse 
  Jongens B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JB5 2 4 1 1 0 17 2 0
2 Amsterdam JB4 2 4 1 1 0 7 4 0
3 Reigers JB3 2 4 1 1 0 6 3 0
4 Alkmaar JB3 2 3 1 0 1 10 10 0
5 Bloemendaal JB5 2 1 0 1 1 8 11 0
6 AthenA JB4 2 0 0 0 2 0 18 0
  2e klasse 
  Jongens B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JB5 2 6 2 0 0 12 0 0
2 Xenios JB4 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Rood-Wit JB5 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Pinoké JB6 2 1 0 1 1 7 11 0
5 Kikkers JB3 2 1 0 1 1 5 11 0
6 HBS JB4 2 0 0 0 2 2 11 0
  2e klasse 
  Jongens B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB3 2 6 2 0 0 13 5 0
2 Kikkers JB2 2 3 1 0 1 12 7 0
3 Alliance JB4 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Amsterdam JB6 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Pinoké JB5 2 3 1 0 1 5 9 0
6 Bennebroek JB2 2 0 0 0 2 2 10 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JC1 2 6 2 0 0 19 1 0
2 Pinoké JC1 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Hurley JC1 2 3 1 0 1 18 3 0
4 HBS JC1 2 3 1 0 1 11 6 0
5 Alkmaar JC1 2 0 0 0 2 1 16 0
6 AthenA JC1 2 0 0 0 2 0 28 0
  Topklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum JC1 2 6 2 0 0 18 2 0
2 HIC JC1 2 6 2 0 0 9 2 0
3 Pinoké JC3 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Amsterdam JC2 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Hisalis JC1 2 0 0 0 2 2 10 0
6 Xenios JC2 2 0 0 0 2 2 18 0
  Sub-topklasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 WFHC Hoorn JC1 2 6 2 0 0 15 8 0
2 Bennebroek JC1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Pinoké JC2 2 3 1 0 1 10 5 0
4 Rood-Wit JC2 2 3 1 0 1 9 9 0
5 Amsterdam JC3 2 0 0 0 2 3 12 0
6 Terriërs JC1 2 0 0 0 2 3 12 0
  Sub-topklasse 
  Jongens C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers JC2 2 6 2 0 0 17 1 0
2 WFHC Hoorn JC2 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Hurley JC3 2 6 2 0 0 5 1 0
4 HBS JC3 2 0 0 0 2 2 6 0
5 Amsterdam JC4 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Heerhugowaard JC1 2 0 0 0 2 1 17 0
  1e klasse 
  Jongens C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC4 2 6 2 0 0 28 0 0
2 WFHC Hoorn JC3 2 6 2 0 0 12 2 0
3 Reigers JC3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Mijdrecht JC2 2 3 1 0 1 2 12 0
5 Rood-Wit JC5 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Amsterdam JC5 2 0 0 0 2 0 25 0
  2e klasse 
  Jongens C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JC4 2 6 2 0 0 13 0 0
2 Amsterdam JC6 2 6 2 0 0 13 2 0
3 Hisalis JC2 2 3 1 0 1 6 3 0
4 HBS JC5 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Overbos JC3 2 3 1 0 1 6 9 0
6 FIT JC2 2 3 1 0 1 4 11 0
7 IJburg JC2 2 0 0 0 2 1 9 0
8 Kikkers JC3 2 0 0 0 2 0 8 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JD1 2 6 2 0 0 10 0 0
2 HBS JD1 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Alkmaar JD1 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Xenios JD1 2 3 1 0 1 2 5 0
5 HIC JD1 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Qui Vive JD1 2 0 0 0 2 0 8 0
  Topklasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JD1 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Pinoké JD1 2 6 2 0 0 10 3 0
3 Reigers JD1 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Abcoude JD1 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Amsterdam JD2 2 0 0 0 2 2 10 0
6 Hurley JD2 2 0 0 0 2 2 12 0
  Topklasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Magnus JD1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Myra JD1 2 6 2 0 0 4 2 0
3 IJburg JD1 2 3 1 0 1 6 1 0
4 Terriërs JD1 2 3 1 0 1 8 5 0
5 Amsterdam JD3 2 0 0 0 2 3 11 0
6 AMVJ JD1 2 0 0 0 2 3 12 0
  1e klasse 
  Jongens D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JD4 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Pinoké JD3 2 4 1 1 0 8 2 0
3 AthenA JD2 2 3 1 0 1 3 5 0
4 Alliance JD2 2 3 1 0 1 5 9 0
5 Rood-Wit JD3 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Kraaien JD1 2 0 0 0 2 1 9 0
  Sub-topklasse 
  Jongens D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JD4 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Amsterdam JD5 2 6 2 0 0 8 4 0
3 HIC JD3 2 3 1 0 1 14 4 0
4 VVV JD1 2 3 1 0 1 2 11 0
5 Alliance JD4 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Hurley JD6 2 0 0 0 2 0 14 0
  2e klasse 
  Jongens D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland JD1 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Kraaien JD2 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Overbos JD2 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Amsterdam JD6 1 3 1 0 0 4 0 0
5 AthenA JD6 1 0 0 0 1 0 1 0
6 Hisalis JD2 2 0 0 0 2 2 5 0
7 Kikkers JD3 2 0 0 0 2 1 9 0
  2e klasse 
  Jongens D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD4 2 6 2 0 0 27 1 0
2 Alkmaar JD3 2 6 2 0 0 12 4 0
3 Mijdrecht JD2 2 3 1 0 1 9 4 0
4 Purmerend JD1 2 3 1 0 1 10 10 0
5 Amsterdam JD7 2 0 0 0 2 1 16 0
6 Haarlem JD3 2 0 0 0 2 2 26 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA1 3 9 3 0 0 15 3 0
2 Amsterdam MA1 3 6 2 0 1 19 7 0
3 Alliance MA1 3 3 1 0 2 8 12 0
4 Castricum MA1 3 0 0 0 3 2 22 0
  Topklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MA2 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Bennebroek MA1 2 4 1 1 0 15 4 0
3 Overbos MA1 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Amsterdam MA2 2 2 0 2 0 5 5 0
5 Saxenburg MA1 2 1 0 1 1 1 7 0
6 FIT MA1 2 0 0 0 2 2 16 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend MA1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Rood-Wit MA2 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Castricum MA2 2 3 1 0 1 15 6 0
4 HBS MA3 2 3 1 0 1 3 9 0
5 Amsterdam MA3 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Uitgeest MA1 2 0 0 0 2 5 16 0
  1e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MA3 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Amsterdam MA4 2 3 1 0 1 8 6 0
3 Overbos MA5 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Haarlem MA4 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Bloemendaal MA4 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Strawberries MA3 2 0 0 0 2 2 8 0
  3e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MA5 2 6 2 0 0 9 0 0
2 HBS MA6 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Reigers MA3 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Alliance MA7 2 0 0 0 2 1 5 0
5 Amsterdam MA5 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Westerpark MA2 1 0 0 0 1 0 7 0
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MB1 3 9 3 0 0 15 4 0
2 Amsterdam MB1 3 6 2 0 1 18 6 0
3 AthenA MB1 3 3 1 0 2 4 14 0
4 Castricum MB1 3 0 0 0 3 2 15 0
  Topklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB2 2 6 2 0 0 10 0 0
2 FIT MB1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Reigers MB1 2 3 1 0 1 4 6 0
4 Bloemendaal MB2 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Hurley MB2 2 1 0 1 1 1 8 0
6 Myra MB1 2 0 0 0 2 1 5 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB3 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Rood-Wit MB2 2 6 2 0 0 6 1 0
3 HBS MB3 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Overbos MB1 2 3 1 0 1 1 1 0
5 Hisalis MB1 2 0 0 0 2 1 4 0
6 Amstelveen MB1 2 0 0 0 2 0 8 0
  1e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB5 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Amsterdam MB4 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Rood-Wit MB3 2 3 1 0 1 12 4 0
4 Saxenburg MB1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Reigers MB3 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Hurley MB4 2 0 0 0 2 0 13 0
  2e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend MB3 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Hurley MB5 2 3 1 0 1 7 4 0
3 Myra MB4 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Terriërs MB3 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Amsterdam MB5 2 3 1 0 1 5 6 0
6 Hisalis MB5 2 0 0 0 2 1 13 0
  4e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MB2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 AthenA MB5 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Mijdrecht MB3 2 3 1 0 1 5 3 0
4 AMVJ MB2 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Amsterdam MB6 2 1 0 1 1 3 7 0
6 Alkmaar MB3 2 0 0 0 2 2 6 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Pinoké MC1 2 4 1 1 0 9 2 0
3 Amsterdam MC1 2 4 1 1 0 3 1 0
4 HIC MC1 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Qui Vive MC1 2 0 0 0 2 0 5 0
6 HBS MC1 2 0 0 0 2 4 14 0
  Topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MC2 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Rood-Wit MC1 2 6 2 0 0 12 2 0
3 Overbos MC1 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Alliance MC2 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Mijdrecht MC1 2 0 0 0 2 3 7 0
6 Reigers MC2 2 0 0 0 2 1 16 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MC3 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Haarlem MC1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Purmerend MC1 2 4 1 1 0 5 3 0
4 AthenA MC2 2 3 1 0 1 5 2 0
5 WFHC Hoorn MC2 2 0 0 0 2 3 7 0
6 Bennebroek MC3 2 0 0 0 2 0 10 0
  1e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MC1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Amsterdam MC4 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Kikkers MC3 2 4 1 1 0 5 3 0
4 HBS MC3 2 1 0 1 1 3 9 0
5 Alliance MC5 2 0 0 0 2 3 6 0
6 Uitgeest MC1 2 0 0 0 2 1 9 0
  2e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV MC1 2 6 2 0 0 13 3 0
2 Alliance MC7 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Castricum MC3 2 4 1 1 0 9 2 0
4 Bloemendaal MC4 2 1 0 1 1 2 4 0
5 Amsterdam MC5 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Haarlem MC3 2 0 0 0 2 4 16 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC5 2 6 2 0 0 7 0 0
2 Amsterdam MC6 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Alliance MC8 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Bennebroek MC6 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Abcoude MC3 2 0 0 0 2 3 8 0
6 HIC MC5 2 0 0 0 2 0 6 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC6 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Rood-Wit MC3 2 3 1 0 1 8 3 0
3 Amsterdam MC7 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Hisalis MC3 2 3 1 0 1 3 6 0
5 Mijdrecht MC4 2 3 1 0 1 2 7 0
6 Hermes MC1 2 0 0 0 2 0 13 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD1 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Castricum MD1 2 6 2 0 0 7 2 0
3 AMVJ MD1 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Kikkers MD1 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Qui Vive MD1 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Pinoké MD2 2 0 0 0 2 1 12 0
  Topklasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MD1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Alliance MD2 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Purmerend MD1 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Strawberries MD1 2 3 1 0 1 4 5 0
5 FIT MD1 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Amsterdam MD2 2 0 0 0 2 1 10 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MD2 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Alliance MD3 2 4 1 1 0 6 4 0
3 AthenA MD2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Amsterdam MD3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Zandvoort MD1 2 1 0 1 1 4 8 0
6 Heerhugowaard MD1 2 0 0 0 2 4 8 0
  1e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD4 2 6 2 0 0 14 2 0
2 AthenA MD3 2 6 2 0 0 3 0 0
3 Reigers MD2 2 3 1 0 1 8 2 0
4 VVV MD1 2 3 1 0 1 6 1 0
5 AMVJ MD2 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Kikkers MD4 2 0 0 0 2 1 20 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 WFHC Hoorn MD1 2 6 2 0 0 6 0 0
2 Castricum MD2 2 4 1 1 0 5 1 0
3 Rood-Wit MD3 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Amsterdam MD5 2 1 0 1 1 2 6 0
5 Terriërs MD2 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Alliance MD4 2 0 0 0 2 1 4 0
  1e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD6 2 6 2 0 0 4 0 0
2 Abcoude MD3 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Kikkers MD9 2 4 1 1 0 4 1 0
4 IJburg MD5 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Heerhugowaard MD3 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Haarlem MD9 2 0 0 0 2 0 5 0
  3e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MD3 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Bloemendaal MD6 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Reigers MD5 2 6 2 0 0 6 0 0
4 Amsterdam MD7 2 0 0 0 2 1 5 0
5 Purmerend MD5 2 0 0 0 2 0 12 0
6 Qui Vive MD7 2 0 0 0 2 0 12 0
  3e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 6E11 
    2e klasse 
  Jongens 6E12 
    2e klasse 
  Jongens 6E13 
    2e klasse 
  Jongens 6E14 
    2e klasse 
  Jongens 6E15 
    2e klasse 
  Jongens 6E16 
    2e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E2 
    1e klasse 
  Jongens 8E3 
    1e klasse 
  Jongens F1 
    1e klasse 
  Jongens F2 
    1e klasse 
  Jongens F3 
    1e klasse 
  Jongens F4 
    1e klasse 
  Jongens F5 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E11 
    2e klasse 
  Meisjes 6E12 
    2e klasse 
  Meisjes 6E13 
    2e klasse 
  Meisjes 6E14 
    2e klasse 
  Meisjes 6E15 
    2e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E4 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
  Meisjes F3 
    1e klasse 
  Meisjes F4 
    1e klasse 
  Meisjes F5 
    1e klasse 
  Meisjes F6 
    1e klasse 
Overigen 
  LG 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto LG 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam LG 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch LG 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push LG 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo LG 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union LG 1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam DA 1 3 1 0 0 7 1 0
2 hdm DA 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Hilversum DA 1 3 1 0 0 3 1 0
4 HGC DA 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Amsterdam DA 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Gooische DA 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Pinoké DA 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Spandersbosch DA 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Kampong DA 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Alecto DA 1 0 0 0 1 2 4 0
11 Myra DA 1 0 0 0 1 1 3 0
12 Terriërs DA 1 0 0 0 1 1 7 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Dames B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké DB 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Amsterdam DB 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Mijdrecht DA 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Fletiomare DA 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Gooische DD 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Baarn DA 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Myra DB 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Weesp DA 1 0 0 0 1 2 4 0
9 Gooische DE 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Hurley DA 1 0 0 0 1 0 2 0
11 Alkmaar DA 1 0 0 0 1 0 4 0
12 Almere DA 1 0 0 0 1 1 6 0
  Veteranen 1e klasse 
  Dames C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen DA 1 3 1 0 0 3 1 0
2 FIT DA 1 1 0 1 0 3 3 0
3 Kraaien DB 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Alliance DB 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Amsterdam DC 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Castricum DA 1 0 0 0 1 1 3 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde HA 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Bloemendaal HA 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Voordaan HA 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Gooische HA 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Rood-Wit HA 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Gooische HB 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Pinoké HA 1 1 0 1 0 0 0 0
8 Amsterdam HA 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Rotterdam HA 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Roomburg HA 1 0 0 0 1 2 4 0
11 Hurley HA 1 0 0 0 1 2 5 0
12 SCHC HA 1 0 0 0 1 0 4 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Heren B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Muiderberg HA 1 3 1 0 0 6 3 0
2 Xenios HA 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Lelystad HA 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Pinoké HC 1 3 1 0 0 4 3 0
5 Myra HA 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Abcoude HA 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Loenen HA 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Pinoké HB 1 0 0 0 1 3 4 0
9 Alkmaar HA 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Almere HA 1 0 0 0 1 4 6 0
11 Amsterdam HB 1 0 0 0 1 3 6 0
12 Weesp HA 1 0 0 0 1 2 5 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries HB 1 3 1 0 0 10 1 0
2 Amsterdam HC 1 3 1 0 0 6 3 0
3 Reigers HA 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Rood-Wit HG 1 0 0 0 1 3 6 0
5 HIC HB 1 0 0 0 1 0 3 0
6 Alkmaar HC 1 0 0 0 1 1 10 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren D 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive HB 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Pinoké HF 1 3 1 0 0 6 2 0
3 Strawberries HC 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Amsterdam HD 1 0 0 0 1 0 1 0
5 Kikkers HC 1 0 0 0 1 2 6 0
6 Uitgeest HA 1 0 0 0 1 0 5 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren E 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen HC 1 3 1 0 0 7 1 0
2 AthenA HC 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Hisalis HA 1 3 1 0 0 3 0 0
4 HBS HE 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Amsterdam HE 1 0 0 0 1 0 3 0
6 Hurley HE 1 0 0 0 1 1 7 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren F 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg HA 1 3 1 0 0 8 0 0
2 FIT HA 1 3 1 0 0 7 0 0
3 Amsterdam HF 1 3 1 0 0 2 1 0
4 VVV HB 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Bloemendaal HI 1 0 0 0 1 0 7 0
6 Purmerend HA 1 0 0 0 1 0 8 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance HL1 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Xenios HL1 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Amsterdam HL1 1 3 1 0 0 4 2 0
4 WFHC Hoorn HL1 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Kraaien HL1 1 0 0 0 1 0 5 0
6 HBS HL1 1 0 0 0 1 2 8 0
  Klasse 
Login
Lidnummer
Wachtwoord
Mijn.ahbc.nl
Lidnummer
Wachtwoord
Hoofdsponsors
Marketingpartners
Suppliers
Businesspartners
Statistieken
woensdag 17 september 2014
Aantal leden (info) 2335
Nu online 17
Leden met @ 99,0%
SMS Bereik (teams) 94,0%
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 6% |week: 51%