Hoofdsponsors
Quicklinks
  • ...Wedstrijdschema
  • ...Team
  • ...Trainingsschema
  • ...Andere clubs
  • ...Organisatie
  • ...Route
  • ...Zoeken   
  • ...Hockeylinks
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1. Heren 14 Foto aanwezig
2. Heren Jong 2
3. Jongens C12 zaal
4. Meisjes B1 zaal
5. Heren 1 zaal
Advertenties











Wedstrijdschema

zat 3 jan - zon 4 jan - zat 10 jan - zon 11 jan - zat 17 jan - zon 18 jan - zat 24 jan - zon 25 jan


laat schema zien voor  


3 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 zaal 20234  HC Bloemendaal MA1 15   14:25  14:40 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1A
Meisjes A1 zaal 20253  Rood-Wit MA1 15   17:05  17:20 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1A
Meisjes A12 zaal 21687  HC Athena MA1 20   18:30  18:50 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 1
Meisjes A12 zaal 21626  HIC MA1 20   17:40  18:00 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 1
Meisjes A2 zaal 21733  H.C. Haarlem MA1  12:10  12:10 HAARLEM
Onze Gezellen
Van der Aartweg 16
2026ZL HAARLEM
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 21858  U.H.C.QUI VIVE MA12  11:15  11:15 HAARLEM
Onze Gezellen
Van der Aartweg 16
2026ZL HAARLEM
hal: veld 1
Meisjes A3 zaal 21818  MHC de Kikkers MA1 25   13:45  14:10 LEIMUIDEN
't Spant
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: 't Spant
Meisjes A3 zaal 21763  U.H.C.QUI VIVE MA2 25   12:50  13:15 LEIMUIDEN
't Spant
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: 't Spant
Meisjes A4 zaal 21899  Pinoké MA5 15   15:15  15:30 AMSTERDAM
De Pijp
Lizzy Ansinghstraat 88
1072RD AMSTERDAM
hal: Hal 2
Meisjes A4 zaal 21885  HIC MA2 15   16:10  16:25 AMSTERDAM
De Pijp
Lizzy Ansinghstraat 88
1072RD AMSTERDAM
hal: Hal 2
Meisjes A5 zaal 22060  MHC de Kikkers MA2 25   10:30  10:55 HOOFDDORP
Fanny Blankers-Koenhal
Arnolduspark 3
2132CR HOOFDDORP
hal: veld 1
Meisjes A5 zaal 22065  Uitgeest MA2 25   12:10  12:35 HOOFDDORP
Fanny Blankers-Koenhal
Arnolduspark 3
2132CR HOOFDDORP
hal: veld 1
 
Meisjes B1 zaal 20259  HC Bloemendaal MB1 15   17:55  18:10 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1B
Meisjes B1 zaal 20268  HC Athena MB1 15   15:15  15:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1B
Meisjes B2 zaal 22616  Xenios MB1 20   15:00  15:20 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 2
Meisjes B2 zaal 22634  HC Athena MB12 20   14:10  14:30 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 2
Meisjes B3 zaal 22649  K.H.C. Strawberries MB12 25   16:05  16:30 SPAARNDAM
Het Dorpshuis
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: veld 1
Meisjes B3 zaal 22696  HV Myra MB2 25   15:10  15:35 SPAARNDAM
Het Dorpshuis
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: veld 1
Meisjes B4 zaal 22832  H.C. Haarlem MB2  12:40  12:40 HAARLEM
Henk van Turnhouthal Olympiahal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: veld 1
Meisjes B4 zaal 22926  Rood-Wit MB3  13:30  13:30 HAARLEM
Henk van Turnhouthal Olympiahal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: veld 1
Meisjes B6 zaal 23055  MHC Alliance MB7 30   11:30  12:00 HEEMSTEDE
Let op: Uittenue mee!   
Sportplaza Groenendaal Heemstede BV.
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: veld 1
Meisjes B6 zaal 23192  H.C. HISALIS MB3 30   10:35  11:05 HEEMSTEDE
Sportplaza Groenendaal Heemstede BV.
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: veld 1
 
Meisjes C1 zaal 20314  THC Hurley MC1 15   17:55  18:10 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 2
Meisjes C1 zaal 20298  HC Bloemendaal MC1 15   15:15  15:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 2
Meisjes C2 zaal 25909  WFHC MC1  12:45  12:45 AMSTERDAM
Blaashal Gustav Mahlerlaan
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 25920  HC Bloemendaal MC2  09:20  09:20 AMSTERDAM
Blaashal Gustav Mahlerlaan
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 25231  HSC Hermes MC1 10   12:40  12:50 AMSTELVEEN
Bankrashal
Oostelijk Halfrond 9
1183EL AMSTELVEEN
hal: veld1
Meisjes C5 zaal 25568  VVV MC1 10   11:45  11:55 AMSTELVEEN
Bankrashal
Oostelijk Halfrond 9
1183EL AMSTELVEEN
hal: veld1
 
Meisjes D6 zaal 24696  MHC de Kikkers MD9  12:05  12:05 WIJK AAN ZEE
Heliomare
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: veld 1
Meisjes D6 zaal 24540  Uitgeest MD2  12:55  12:55 WIJK AAN ZEE
Heliomare
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: veld 1
 
Jongens A1 zaal 20077  MHCHBS JA1 15   11:45  12:00 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1A
Jongens A1 zaal 20102  Rood-Wit JA1 15   09:55  10:10 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1A
Jongens A2 zaal 21413  Xenios JA12 20   12:20  12:40 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 1
Jongens A2 zaal 21474  MHCHBS JA2 20   09:50  10:10 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 1
Jongens A3 zaal 21517  Alkmaar JA2 45   14:40  15:25 EGMOND AAN ZEE
De Watertoren
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: veld 1
Jongens A3 zaal 21588  MHC de Reigers JA3 45   15:30  16:15 EGMOND AAN ZEE
De Watertoren
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: veld 1
Jongens A4 zaal 21524  Overbos JA3  14:55  14:55 HEEMSKERK
De Waterakkers
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: veld 2
Jongens A4 zaal 21563  A.M.H.C. F.I.T. JA2  16:45  16:45 HEEMSKERK
De Waterakkers
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: veld 2
 
Jongens B1 zaal 20109  Rood-Wit JB1 15   10:45  11:00 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1B
Jongens B1 zaal 20118  Pinoké JB1 15   12:35  12:50 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 1B
Jongens B12 zaal 22128  THC Hurley JB1 20   13:10  13:30 AMSTERDAM
Sporthal Weth. Verheij
Polderweg 300
1093KP AMSTERDAM
hal: veld 1
Jongens B12 zaal 22135  MHC de Kikkers JB1 20   12:20  12:40 AMSTERDAM
Sporthal Weth. Verheij
Polderweg 300
1093KP AMSTERDAM
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 22367  HV Myra JB1  18:55  18:55 AMSTERDAM
Sporthal IJburg
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 22319  Rood-Wit JB2  16:20  16:20 AMSTERDAM
Sporthal IJburg
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: veld 1
Jongens B4 zaal 22324  AHC IJburg JB1 20   09:50  10:10 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 2
Jongens B4 zaal 22515  AMHC Westerpark JB1 20   12:20  12:40 AMSTERDAM
Van Hogendorphal
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Van Hogendorphal 2
Jongens B5 zaal 22508  U.H.C.QUI VIVE JB3 30   13:15  13:45 BENNEBROEK
De Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: veld 1
Jongens B5 zaal 22327  H.C. Haarlem JB1 30   12:20  12:50 BENNEBROEK
De Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: veld 1
 
Jongens C1 zaal 20158  Pinoké JC1 15   11:45  12:00 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 2
Jongens C1 zaal 20144  HC Bloemendaal JC1 15   13:25  13:40 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: 2
 
Jongens D5 zaal 23918  HC Bloemendaal JD4 25   12:25  12:50 SPAARNDAM
Het Dorpshuis
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: veld 1
Jongens D5 zaal 23989  Rood-Wit JD4 25   11:35  12:00 SPAARNDAM
Het Dorpshuis
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: veld 1


Marketingpartners
Suppliers
Login
Lidnummer
Wachtwoord
Mijn.ahbc.nl
Lidnummer
Wachtwoord
Statistieken
maandag 22 december 2014
Aantal leden (info) 2341
Nu online 22
Leden met @ 98,9%
SMS Bereik (teams) 94,3%
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 24% |week: 56%