1Mannenoverleg.jpg 2Marilyisblij.jpg 3Jochiesinduel.jpg 4Meisjesinduel.jpg 5Jongensopdebank.jpg 6Minisbijdames1.jpg 8Ellenjuicht.jpg

Organisatie

Bestuur

Rob Groenemeijer
Voorzitter

06-53362704
Harald Kleijn
Secretaris

Maikel van Verseveld
Penningmeester

Marc Staal
Sponsoring, vice-voorzitter

Claire van Eeghen
PR & Communicatie

Machteld Kok
Jeugdhockey

Fons Fonteijn
Tophockey

Jasper van den Berg
Senioren

Clubmanager

Alexia Sifneos
lid

Wedstrijdsecretariaat

Mirjan de Pont WS
Jeugd

Tamara Maris WS
Jeugd

Sara Schermerhorn
Wedstrijdtafel jeugd

Nathalie van Tekelenburg
Wedstrijdtafel jeugd

Beheerder/financiën

Peter Fontijn
lid

020-4266152

Commissie PR & Communicatie

Claire van Eeghen
Bestuurslid

Famke Kamphorst
Redactie website

Jaap Bollee
Grafische vormgeving

Rupert van Klaveren
Clubarchivaris

Robert van Berge Henegouwen
Contentmanager ah&bc.tv

Egbert van Hees
Contentmanager ah&bc.tv

Medische Commissie

Rutger Klicks
arts

Marguerite van Randwijck
arts

Martijn Wijnant
fysio-manueel therapeut

Sportiviteit&Respect

Lodewijk de Mol van Otterloo
lid

Martine Rosman-Passier
lid

Marianne Wiegman-Donk
lid

Tuchtcommissie

Paul Vos
lid

Hedda van Straten
lid

Susanne de Roy van Zuidewijn
lid

Erik Grimmelikhuijsen
lid

Pieter Wiegman
lid

Marjolijn Lips
lid

Nathalie van Tekelenburg
lid

Accommodatie Commissie

Hellen Groen
lid

Frans Eijpe
lid

Michiel Atman
lid

Pim van Wylick
lid

Vertrouwenscommissie

Juud Jonckheer
lid

Rogier Gielen
lid

Commissie Tophockey

Frederique Nienhuys-Lopes Cardozo
Commissaris Dames

Organisatie Senioren

Jasper van den Berg
Bestuurslid

Commissie Veteranen - Mail
Tanja Hoetjer
lid

Katharine ten Hoopen
lid

Nienke Kodde
lid

Jan Willem Bredius
lid

Ruben Bergkamp
lid

Elftalcommissie Heren 4-12 - Mail
Peter Zeven
lid

Materialen - Mail
Ilona Jongepier
lid

Robert van Berge Henegouwen
lid

Ruben Bergkamp
lid

Trimhockey - Mail
Jung Calje
lid

Organisatie Jeugd

Machteld Kok
Bestuurslid

Antine Bast
Secretaris

Gilles van Hesteren
Manager Jeugdopleiding/Top- en opleidingsteams meisjes

Rein van Eijk
Top- en opleiding jongensteams/techn. coördinator

Jonas van der Zande
Coördinator A+B breedteteams

Derk de Bruijn
Coördinator C+D breedteteams meisjes

Paul van Praagh
Coördinator C+D breedteteams jongens/FG trainer

Thomas Immink
Techn. Coördinator EF/trainer

Ed O'Mahoney
Techn. Coördinator EF/trainer

Arbitragecommissie jeugd - Mail
Frank Engel
Opleiding CS+

Ruud Vermeulen
Commissaris, indeling jeugd

Henk Demmers
Indeling scheidsrechtersgroep

Jocelyn Nassenstein
Opleiding examen

Categorieleiding - Mail
Lea Ward
Meisjes A

Johanna Bokma
Meisjes A

Iris Jansen
Meisjes B

Hetty Stibbe
Meisjes C 2e jaars

Juleke Willigers
Meisjes C 1e jaars

Sabine Merkus
Meisjes D

Marielle Broekhuysen
Meisjes D

Carine Crielaers
Meisjes E 2e jaars

Gwen van den Heuvel
Meisjes E 1e jaars

Elsemiek van Rhienen
Meisjes F 2e jaars

Janneke Jiskoot
Meisjes F 1e jaars

Liliane Dulfer
Meisjes LG

Sigrun Kämpfer
Jongens A

Karin Lubbers
Jongens B

Mirjan de Pont
Jongens C

Marilene van Oranje
Jongens C

Claire van Eeghen
Jongens D

Nathalie van Tekelenburg
Jongens D

Frederique Bom
Jongens E 2e jaars

Sankie Geerdink
Jongens E 1e jaars

Willemijn Specken
Jongens F 2e jaars

Marij Sala
Jongens F 1e jaars

Liliane Dulfer
Jongens LG

Elftalcommissie Jeugd - Mail
Antine M. Bast
Jeugd ABC

Mariëtte M. Stradmeijer
Jeugd DEF

Materialen - Mail
Ilona Jongepier
lid

Robert van Berge Henegouwen
lid

Ruben Bergkamp
lid

Technische Commissie - Mail
Tycho van Meer
Voorzitter

Vibeke Ramaer
keepers

Taco van den Honert
lid

Maartje Scheepstra
lid

Stephane Mordac
lid

Kristiaan Timman
lid

Rein Steeman
lid

Wedstrijden buiten competitie - Mail
Antine Bast
lid

Zaalhockey Jeugd - Mail
Juleke Willigers
coördinator

Valerie Smit
coördinator

Begeleiding Topelftallen

Dames 1 - Mail
Rick Mathijssen
coach

Kristiaan Timman
assistent coach

Aletta van Manen
manager

0207786116
Carel Roessingh
keeperstrainer

Doris van der Laan
fysiotherapeut

Petra Bouthoorn
fysiotherapeut

Norbert Groenewegen
loopscholing/training

Heren 1 - Mail
Dirk Loots
coach

Joost Bitterling
assistent coach

Paul Robert Lankhout
assistent coach

Job van der Weijden
manager

Carel Roessingh
keeperstrainer

Fleur de Lorijn
arts

Michiel Loeber
fysiotherapeut

Stefan Hoogewerff
fysiotherapeut

Jeugdbestuur

Bob Booij
mentor

Catrien Stolle
lid

Raf Bergkamp
lid

Tobias Miedema
lid

Jaap Vriens
lid

Vita Thieme
lid

Gina Luykx
lid

Floor Booij
lid

Moreen Wiegman
lid

Saskia Bredius
Voorzitter

Sponsorcommissie

Alexia Sifneos
Contactpersoon