Quicklinks
  • ...Wedstrijdschema
  • ...Team
  • ...Trainingsschema
  • ...Andere clubs
  • ...Organisatie
  • ...Route
  • ...Zoeken   
  • ...Hockeylinks
Advertenties














Wedstrijdschema

zon 2 nov - zon 9 nov - zon 16 nov - zon 23 nov - zon 30 nov - zon 8 mrt - zon 15 mrt - zon 22 mrt


laat schema zien voor  


1 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 18812  Rood-Wit MA1    13:45  14:15 Veld 1  info
Meisjes A2 14545  MHCHBS MA2    15:30  16:30 Veld 4  info
Fluiten: Paul Vos (Heren L) en Henk Demmers (Heren L)
Meisjes A3 14591  MHCHBS MA3 30   14:45  16:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Meisjes A4 14584  H.C. Haarlem MA4 30   15:15  16:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes A5 13833  AMHC Westerpark MA2    16:00  16:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes B1 18764  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB1 60   10:15  12:30 uit - KG Water  info
Meisjes B2 14534  Hockey Vereniging Mijdrecht MB1    14:00  15:00 Veld 4  info
Fluiten: Rutger Koopmans
Meisjes B3 14533  Overbos MB1 30   13:45  15:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Meisjes B4 14579  Xenios MB3 15   15:00  16:00 uit - KG Water  info Rijschema aanwezig
Meisjes B5 14576  MHC Alliance MB8    13:45  14:30 Veld 5  info
Meisjes B6 14476  Rood-Wit MB4 30   15:00  16:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes C1 18804  hdm MC1 45   08:45  10:45 uit - KG Water  info Rijschema aanwezig
Meisjes C2 17154  WFHC MC1 30   08:30  10:00 uit - KG Water  info Rijschema aanwezig
Meisjes C3 17248  M.H.C. Purmerend MC1    12:45  13:30 Veld 4  info
Fluiten: Djoeke Schendstok (Meisjes A2) en Zuma Bedier De Prairie (Meisjes A2)
Meisjes C4 17152  Rood-Wit MC2 30   13:15  14:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes C5 17051  Alkmaar MC4 45   14:30  16:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes C6 17239  H.C. Haarlem MC5    14:15  15:00 Veld 3  info
Meisjes C7 17144  H.V. de Terriërs MC4    12:30  13:00 Veld 5  info
Fluiten: Koen de Wolf (Jongens A5)
 
Meisjes D1 17283  Pinoké MD1    09:30  10:30 Veld 1  info
Fluiten: Alexander van Boxtel en Peter Bacon (Heren L)
Meisjes D2 17187  Alkmaar MD2 45   08:15  10:00 uit - KG Semi  info
Meisjes D3 17087  MHC de Reigers MD4    12:45  13:30 Veld 3  info
Fluiten: Floor Booij (Meisjes A2)
Meisjes D4 17274  Amstelveen MD1 10   11:20  12:00 uit - KG Semi  info
Meisjes D5 17167  HC Athena MD4 10   09:35  10:30 uit - KG Zand  info
Meisjes D6 17265  Hockey Vereniging Mijdrecht MD3 30   12:15  13:15 uit - KG Zand  info
Meisjes D7 17069  Hockeyclub AMVJ MD6    11:00  11:30 Veld 5  info
Fluiten: Hidde Bredius (Jongens A2)
 
Jongens A1 18788  Schaerweijde JA1 45   12:15  14:15 uit - KG Water  info
Jongens A2 14565  M.H.C. Purmerend JA1    15:00  16:00 Veld 2  info
Fluiten: Age Hollander (Trimhockey) en Frank Engel
Jongens A3 14609  A.M.H.C. F.I.T. JA2 15   15:00  16:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Jongens A4 19900  M.H.C. Purmerend JA2 30   16:45  18:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Jongens A5 14463  MHC Castricum JA2    15:45  16:30 Veld 3  info
 
Jongens B1 18715  V.M.H.& C.C. M.O.P. JB1 60   10:30  12:30 uit - KG Water  info
Jongens B2 14557  U.H.C.QUI VIVE JB2    15:00  16:00 Veld 1  info
Jongens B3 14605  MHCHBS JB2 30   11:15  12:30 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Jongens B4 14457  H.C. Haarlem JB1    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: René Clumpkens en Henk Demmers (Heren L)
Jongens B5 14551  HIC JB2 10   12:50  13:30 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Jongens B6 14603  Rood-Wit JB4    15:30  16:00 Veld 5  info
Fluiten: Lea Ward (Trimhockey)
 
Jongens C1 18772  Rotterdam JC1    11:30  12:30 Veld 1  info
Jongens C2 17214  Overbos JC1 30   11:45  13:15 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Jongens C3 17309  H.V. de Terriërs JC1    11:00  12:00 Veld 4  info
Fluiten: Isabelle Kleinveld (Meisjes A3) en Paul Coumans (Jongens A2)
Jongens C4 17308  H.C. Haarlem JC1    12:30  13:00 Veld 2  info
Fluiten: Axel Schnoeckel (Jongens A2)
Jongens C5 14297  MHC de Reigers JC3 15   13:00  13:45 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Jongens C6 17207  WFHC JC3 30   12:00  13:15 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
 
Jongens D1 17290  Rood-Wit JD1 30   09:15  10:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 17293  THC Hurley JD2  12:45  13:15 uit - KG Zand  info
Jongens D3 17105  MHC Alliance JD3    11:30  12:00 Veld 3  info
Fluiten: Willem Horsman (Jongens A2)
Jongens D4 17298  WFHC JD1    10:00  10:30 Veld 4  info
Fluiten: Lara Steinmetz (Meisjes A1)
Jongens D5 17297  Pinoké JD5    09:30  10:00 Veld 2  info
Fluiten: Sarah Mikdad (Meisjes A1) en Maarten de Boer (Heren C)
Jongens D6 17095  Amstelveen JD1    10:00  10:30 Veld 3  info
Fluiten: Melise Sickmann (Meisjes A1)
Jongens D7 14395  Alkmaar JD4    09:00  09:00 Veld 3  info
Fluiten: Nina Karte (Meisjes A1)

1 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 12332  HC Spaarndam ME1  10:00  10:30 uit - KG Zand  info
Meisjes 6E11 12241  MHCHBS ME6    08:30  09:00 Veld 5  info
Meisjes 6E12 12213  HV Myra ME2    09:45  10:15 Veld 5  info
Meisjes 6E13 12212  Hockeyclub AMVJ ME12    09:45  10:15 Veld 5  info
Meisjes 6E14 11302  H.C. Haarlem ME6 30   08:00  09:00 uit - KG Zand  info
Meisjes 6E15 12346  Xenios ME7 15   09:00  09:45 uit - KG Water  info
Meisjes 8E1 11298  HC Athena M8E1 10   08:20  09:00 uit - KG Zand  info
Meisjes 8E2 12089  HV Myra M8E1 10   08:20  09:00 uit - KG Semi  info
Meisjes 8E3 12325  Bennebroek M8E2    08:30  09:00 Veld 4  info
Meisjes 8E4 11274  MHC Alliance M8E5    11:30  11:30 Veld 2  info
 
Meisjes F1 12196  HV Myra MF1    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes F2 12079  THC Hurley MF1  09:10  09:40 uit - KG Water  info
Meisjes F3 12295  VVV MF5 15   08:15  09:00 uit - KG Semi  info
Meisjes F4 12316  AHC IJburg MF4    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes F5 11226  VVV MF4 15   08:15  09:00 uit - KG Semi  info
Meisjes F6 11248  HIC MF6    09:00  09:00 Veld 2  info
 
Jongens 6E1 12175  Pinoké JE2    09:00  09:00 Veld 5  info
Jongens 6E11 12042  THC Hurley JE1    08:30  09:00 Veld 5  info
Jongens 6E12 12157  MHCHBS JE2    09:45  10:15 Veld 5  info
Jongens 6E13 12284  Xenios JE4 15   09:00  09:45 uit - KG Water  info
Jongens 6E14 12159  VVV JE1 15   09:30  10:15 uit - KG Semi  info
Jongens 6E15 12041  Bennebroek JE4    08:30  09:00 Veld 5  info
Jongens 6E16 12288  THC Hurley JE5  09:00  09:00 uit - KG Zand  info
Jongens 8E1 12269  THC Hurley J8E3  08:30  09:00 uit - KG Zand  info
Jongens 8E2 11224  Pinoké J8E1  08:28  09:00 uit - KG Semi  info
Jongens 8E3 12153  U.H.C.QUI VIVE J8E1    08:30  09:00 Veld 4  info
 
Jongens F1 12268  Xenios JF1    08:30  09:00 Veld 2  info
Jongens F2 12034  Abcoude JF1 15   08:15  09:00 uit - KG Zand  info
Jongens F3 12033  THC Hurley JF1    09:45  10:15 Veld 5  info
Jongens F4 12142  VVV JF1 15   08:15  09:00 uit - KG Semi  info
Jongens F5 12264  Pinoké JF3  08:28  09:00 uit - KG Zand  info

1 november | Overigen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
LG 1 13206  Tempo LG 1    11:30  11:30 Veld 2  info
Fluiten: Ruud Vermeulen


Login
Lidnummer
Wachtwoord
Mijn.ahbc.nl
Lidnummer
Wachtwoord
Hoofdsponsors
Marketingpartners
Suppliers
Businesspartners
Statistieken
vrijdag 31 oktober 2014
Aantal leden (info) 2339
Nu online 30
Leden met @ 98,9%
SMS Bereik (teams) 94,3%
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 61%