Zondag 7 februari in Hoorn moest Pinoké JB2 verslagen worden om kampioen te worden. De eerste wedstrijd tegen hen werd vrij gemakkelijk met 6-3 gewonnen, maar Pinoké besefte dat het nu of nooit was. We begonnen na 15 minuten met een 1-0 achterstand, ook al hadden wij de meeste kansen. Gelukkig werd het nog net voor rust 1-1.
Daarna kwamen er over en weer kansen, en werd het 2-1 voor Amsterdam. Pinoké gaf niet op en kwam meteen weer terug.
Tot het eind bleef het spannend en vlak voor tijd was het 3-3. Pinoké scoorde, maar dit doelpunt werd afgekeurd omdat er shoot was gemaakt. In de laatste seconden kreeg Amsterdam nog een corner en deze werd prachtig hoog ingepushed. 4-3 gewonnen.
Dat Pinoké alles had gegeven bleek in de volgende wedstrijd waarbij ze met 6-0 verloren... Wij speelden nog een wedstrijd tegen Kraaien JB1 en nadat we in de rust al met 5-0 voorstonden werd het vrij gemakkelijk 11-0.
Veel dank aan onze coaches Richard en Reinder!
Als je na jaren lidmaatschap hebt opgezegd en toch een band wilt houden met AH&BC, word dan.. Lees Meer »